O nas   |   In English   |   Odpowiedzialny Biznes   |

 

One Board Media jako polskie przedsiębiorstwo medialne jest wydawcą serwisów internetowych o charakterze informacyjno-rozrywkowym. Media są naszą pasją więc tworzymy serwisy z których jesteśmy dumni i treści, które sami chcielibyśmy czytać. Zajmujemy się prowadzeniem redakcji internetowych, produkcją własnych materiałów prasowych i dostarczaniem wartościowego kontentu na potrzeby naszych odbiorców.

Grupę Web Magazyn tworzą trzy serwisy internetowe z zakresu finansów, sportu i motoryzacji. Nasze tytuły:

Web Magazyn

WebMagazyn.pl jako portal biznesowy skupia w swoich treściach najważniejsze informacje i komentarze z dziedzin – ekonomia, gospodarka, rynki finansowe, prawo czy nieruchomości. Codziennie publikujemy najciekawsze materiały z polskiego internetu. Pomagamy zrozumieć obecne trendy w gospodarce i wszystkie procesy i mechanizmy rządzące współczesnym rynkiem finansowym.

Format Sportowy

FormatSportowy.pl to najnowsze informacje i ciekawostki sportowe z zupełnie innej strony. Najważniejsze wiadomości sportowe, opinie, felietony, statystyki i ciekawostki. Jesteśmy pasjonatami większości dyscyplin sportowych, ale największą naszą uwagę zajmuje siatkówka, formuła 1, koszykówka, tenis oraz naturalnie piłka nożna.

Moto Off

Motoff.pl to serwis stworzony dla pasjonatów motoryzacji. Jesteśmy agregatorem najciekawszych, naszym zdaniem, newsów na temat motoryzacji (recenzje, testy, nowości i premiery), a także publikujemy felietony naszych użytkowników. Szczególne miejsce na portalu zajmują samochody, które budzą w nas najwięcej emocji – pojazdy amerykańskie, full-size SUV oraz stare klasyki.