Logistyka kuleje? Poznaj system TMS!

Zarządzanie transportem jest jednym z największych wyzwań w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Jeśli prowadzisz firmę, w której transport jest kluczowym elementem biznesowej układanki, potrzebujesz narzędzia, które będzie niezastąpionym wsparciem w codziennej pracy. Poznaj korzyści użytkowania systemu TMS.

Czym jest Infinite TMS?

Terminowość, nowoczesne podejście i wysoki poziom obsługi – to właśnie te czynniki determinują sukces firm, które każdego dnia realizują dostawy towarów. Brak efektywności oznacza niezadowalające wyniki i dezorganizację. Chcesz temu zapobiec? Postaw na rozwiązanie, które kompleksowo wesprze Twoje codzienne działania w logistyce. Nowoczesny system TMS to narzędzie oferowane przez markę Infinite, dzięki któremu sprawnie poradzisz sobie z planowaniem i realizacją dostaw transportowych.

Co możesz zyskać?

Infinite TMS to nowoczesne narzędzie do zarządzania transportem. Oferuje wiele korzyści i jest szczególnie polecane średnim i dużym przedsiębiorstwom realizującym zlecenia transportowe. Najważniejsze plusy systemu to:

  • efektywne planowanie czasu pracy kierowców,
  • automatyczne planowanie tras,
  • obniżenie kosztów transportu nawet o 15%,
  • odciążenie osoby odpowiedzialnej za planowanie tras,
  • automatyzacja procesów rozładunku i załadunku,
  • lepsza jakość obsługi klienta,
  • niemal pełne wykorzystanie przestrzeni załadunkowej,
  • możliwość wymiany informacji między użytkownikami systemu a odbiorcami,
  • integracja z systemami monitorującymi flotę,
  • możliwość rozliczania zleceń i usług transportowych.

Optymalizacja jest dziś kluczem do sukcesu w wielu przedsiębiorstwach. Wdrożenie systemu TMS do codziennej pracy przełoży się na Twoje zawodowe zwycięstwo i będzie impulsem do dalszego rozwoju.

System TMS – aplikacja mobilna dla kierowców

Oprogramowanie do zarządzania transportem marki Infinite dostępne jest zarówno w wersji stacjonarnej – dla planisty, jak i mobilnej dla kierowców. Ci drudzy mają zawsze aktualny i czytelny plan trasy, w każdej chwili mogą kontaktować się z dyspozytorem, a wszystkie dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej. Planista z kolei o wiele szybciej niż dotychczas zaplanuje trasy dla wszystkich zleceń i może szybko interweniować w sytuacjach, które będą tego wymagać.

W praktyce zyskują na tym zarówno dostawcy, jak i odbiorcy. Narzędzie Infinite TMS pozwoli zwiększyć terminowość dostaw i zminimalizuje ryzyko błędów. Oprogramowanie można zintegrować z innymi systemami, co oznacza szybsze rozliczenia finansowe i reklamacyjne, a także pozwoli na tworzenie raportów, statystyk i analiz, by w przyszłości zaowocować jeszcze bardziej efektywnym zarządzaniem.

Zaufaj specjalistom z Infinite

Marka Infinite od ponad dwóch dekad specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań technologicznych, które usprawniają procesy biznesowe. W ofercie znajdują się narzędzia, które zautomatyzują kluczowe procesy w Twojej firmie. Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom i prześcignąć konkurencję, zacznij od współpracy z Infinite i dopasuj oprogramowanie do swojego sektora biznesowego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.