Ile kosztuje wybudowanie nowoczesnego hotelu w Polsce?

foto: sitebuilderreport.com

W budowę hotelu na warszawskim Mordorze fundusz Garvest Real Estate zainwestował ok. 100 mln zł. Obok hotelu, prowadzonego przez największą branżową sieć austriacką Vienna House, fundusz będzie budował apartamenty na wynajem. Chce zmieniać charakter największej w Polsce dzielnicy biurowej.

Dla funduszu budowa budynków usługowo-hotelowo-apartamentowych z funkcją coworkingową, która ma być zakończona w 2023 r., to kolejny etap inwestycji na Służewcu, nazywanym przez Warszawiaków Mordorem ze względu na dużą koncentrację budynków biurowych.

– Mordor to dla nas szczególnie dobra lokalizacja, bo bardzo się zmienia. Wzbogaca się o funkcje mieszkaniowo-usługowe – mówi w rozmowie z MarketNews24 Michał Włodarczyk, członek zarządu Garvest Real Estate. – Będzie promowali usługi apartamentów na wynajem długoterminowy, ale z obsługą hotelową. Tego w tej części Warszawy brakuje. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Vienna House ta część miasta się zmieni i będzie żyła w godzinach popołudniowych czy weekendami.

Garvest Real Estate to butikowy fundusz kapitałowy. Zadebiutował obsypanymi nagrodami parkiem biurowym Pixel w Poznaniu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.