Dealerzy Po Godzinach, czyli o pieniądzach się rozmawia

foto: Yulan-Dreamstime

“Dealerzy Po Godzinach” to nowy cykl podcastów o pieniądzach, który właśnie pojawił się w sieci. Prowadzą go dealerzy walutowi serwisu wymiany walut InternetowyKantor.pl. Data wystartowania podcastu jest nieprzypadkowa, bo październik to miesiąc oszczędzania, a w niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. 

 

Eksperci walutowi InternetowyKantor.pl od ponad 10 lat komentują aktualne wydarzenia ekonomiczne w ogólnopolskich mediach.

By wyjść naprzeciw nowym mediom i ułatwić dostęp do wiedzy o ekonomii i rynku walutowym dla szerszego grona, postanowiliśmy przekazywać wiedzę naszych ekspertów także w formie podcastów – mówi Marta Przewoźna, Senior Marketing Specialist InternetowyKantor.pl.

Program poprowadzą znani z mediów branżowych eksperci walutowi: Maciej Przygórzewski, Adam Fuchs, Krzysztof Pawlak i Krzysztof Adamczak. Podcast “Dealerzy Po Godzinach” ma formę lekkiej rozmowy i dyskusji o sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie, o walutach, o oszczędzaniu pieniędzy. Prowadzony jest w przystępny, zrozumiały sposób, niejednokrotnie z nutką humorystyczną.

Planujemy też odcinki edukacyjne, w których nasi eksperci opowiedzą o ważnych pojęciach z zakresu ekonomii i ich wpływie na rynki, oraz odcinki komentujące aktualną sytuację gospodarczą i jej wpływ na waluty – dodaje Marta Przewoźna.

Podcastów słuchać można, począwszy od 29 października, na stronie InternetowyKantor.pl, oraz w kanałach: Spotify, Google Podcast, Apple Podcast, Youtube.com.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.