6. edukacyjny konkurs TMS Brokers. Co decydowało o zwycięstwie w poprzednich edycjach?

Edukacyjny konkurs mobilny TMS Brokers trwa, a rywalizacja jest zacięta. Podczas trzech tygodniowych rund inwestorzy walczą o nagrody, których pula wynosi 15 tys. złotych. Co decydowało o wygranej we wcześniejszych edycjach?

By wziąć udział w konkursie pobierz bezpłatną aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestruj się i dołącz do zabawy za darmo i bez ryzyka. Wygrywa inwestor z najwyższą stopą zwrotu.

  1. edycja, konkursu pokazała, że zmienność na rynku bywa tak duża, że nie trzeba wygrać żadnej z tygodniowych rund, by zwyciężyć w klasyfikacji generalnej. W 4. edycji zaskoczył  gracz, który osiągnął tygodniową stopę zwrotu na poziomie 140%. Wicelider 4. rankingu pamiętał o tym, że właśnie na czas konkursu przypadał okres publikacji raportów amerykańskich spółek, dzięki czemu mógł liczyć na wysokie zyski. Podium zamknął król wieprzowiny. W ostatniej rundzie uzyskał 132 proc. stopy zwrotu. Jego strategia to transakcje na rynku kontraktów CFD opartych o cenę kontraktu futures na wieprzowinę notowanego na Chicago Mercantile Exchange. Czyli podobnie jak lider klasyfikacji generalnej.  Wykonał on na nich jedynie 7 transakcji, a najlepsza z nich dała mu profit w wysokości ponad 15 tys. złotych.

Z kolei w trzeciej edycji fenomenem był wicelider klasyfikacji generalnej, który zdobył II miejsce na podium, wykonując jedynie 17 transakcji przez cały konkurs. Kilka tych statystyk pokazuje, że jedna runda może zmienić wynik klasyfikacji generalnej.

DOŁĄCZ DO ZABAWY!


Każda runda to nowa szansa na zwycięstwo!

Można nie tylko zmienić wynik rankingu, ale i wygrać słuchawki Apple AirPods co tydzień. Wartością dodaną są praktyczne umiejętności i emocje.

Od 15 czerwca w edukacyjnej rywalizacji sprawdzić mogą się zarówno początkujący, jak i doświadczeni inwestorzy. Konkurs składa się z trzech, tygodniowych rund. Zwycięzcami zostaną osoby, które osiągną najwyższe stopy zwrotu. Ponadto – każdy tydzień to nowa szansa na wygraną nagrody tygodnia, czyli słuchawek Apple AirPods. Dodatkowe punkty w rankingu można zbierać za polecanie aplikacji znajomym. Nagroda główna to 10 000 złotych. Wiceliderowi klasyfikacji generalnej TMS przekaże 2000 złotych, a graczowi, który zajmie III miejsce w konkursie – 1000 złotych. Warto podkreślić, że każdy uczestnik otrzymuje audiobook o słynnym inwestorze Georg’u Soros’u i dostęp do konkursowych szkoleń! 

Dodatkowo, każdy uczestnik, który dołączy do gry, a potem otworzy rzeczywisty rachunek maklerski – otrzyma książkę do wyboru z pakietu inwestora „Książkę o inwestowaniu” dr Rafała Janika, „Analizę Price Action” Al’a Brooks’a lub pozycję „Trader doskonały” Van’a K. Tharp’a. Ponadto po otwarciu konta rzeczywistego inwestor otrzyma pełny cykl (5 godzin) praktycznych szkoleń online oraz dostęp do rekomendacji inwestycyjnych ekspertów TMS.

Aplikacja pozwala nie tylko inwestować z poziomu swojej kieszeni, ale i śledzić najświeższe wiadomości, sentyment rynkowy, sprawdzać co kupują i sprzedają inni. Można w niej też na żywo oglądać szkolenia ekspertów TMS i otrzymywać rekomendacje inwestycyjne między innymi od Analityka Roku 2019 według Invest Cuffs.

Nie zwlekaj – dołącz do zabawy, ucz się inwestowania bez ryzyka i graj o atrakcyjne nagrody!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.